Oljemålning 1800-tal.

855841

OKÄND KONSTNÄR, äldre man försjunken i tankar, olja på duk, 1800-tal, 57 x 60 cm.

Uppfodrad duk, ställvis krackelerad, repa.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Oljemålning 1800-tal.

Budhistorik (12 bud)
6685168
3 400
6685028
3 200
6685165
3 200
6685028
6685164
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.