Ritning för lokomotiv

855592

RITNING FÖR LOKOMOTIV, storlek 1/10, blandteknik på papper, daterad 1898, 124 x 77 cm.

Uppfodrad, skador, lagningar.

Konst, Grafik, Diverse, Böcker/Kartor, Böcker/Kartor

Geijersgatan 14, Göteborg

Ritning för lokomotiv

Budhistorik (3 bud)

6680634
6680382
6669421

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.