Verner Holmquist

855590

VERNER HOLMQUIST (1888-1959): Motiv från Bohusläns kust, olja på duk, signerad och daterad -31, bildmått 120 x 90 cm.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Verner Holmquist

Budhistorik (5 bud)
6698178
950
6694630
900
6694623
850
6694504
6688636

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.