Jens Ulrich Petersen oljemålning

855260

JENS ULRICH PETERSEN, 'Snoremænd', olja på duk, signerad på baksidan, ca 80x60 cm

Fack 42

Budhistorik (26 bud)
6705530
4 400
6705527
4 200
6705518
6705525
3 800
6705518
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.