Peter Dahl färglitografi

854870

PETER DAHL (1934-2019); färglitografi, signerad och numrerad, figurscen, 75x55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (6 bud)
6683597
6680139
6680138
6680137
950
6676646
900

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.