Björn Wessman litografi

854464

BJÖRN WESSMAN (född 1949): färglitografi, signerad Björn Wessman, numrerad 37/50, bladmått ca 39,5x54 cm, oramat blad

Konst, Grafik, Välgörenhet

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Björn Wessman litografi

Budhistorik (6 bud)
6679641
500
6687427
500
6679641
450
6686734
6679641

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.