Astrid Sylwan monotypi

854462

ASTRID SYLWAN (född 1970): 'November'', monotypi - färgetsning, signerad Astrid Sylwan samt "November", oramat blad, bladstorlek ca 48x43,5 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Astrid Sylwan monotypi

Budhistorik (8 bud)
6690370
6690369
3 600
6690368
3 200
6690139
2 800
6679466

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.