Tony Cragg etsning

854461

TONY CRAGG (född 1949); etsning, signerad, A.P., komposition mot gul bakgrund, bladstorlek ca 47x52 cm, oramat blad

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Tony Cragg etsning

Budhistorik (10 bud)
6691080
1 600
6688885
6688856
1 400
6687839
1 300
6684377

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.