Astrid Sylwan färgetsning

854435

ASTRID SYLWAN (född 1970): Komposition, färgetsning, signerad, 26/35, oramat blad, bladstorlek ca 58x42,5 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Astrid Sylwan färgetsning

Budhistorik (9 bud)
6677991
700
6677694
650
6675108
600
6674534
550
6673554
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.