Astrid Sylwan färgetsning

854433

ASTRID SYLWAN (född 1970): Komposition, färgetsning, signerad, 19/35, oramat blad, bladstorlek ca 58x42,5 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Astrid Sylwan färgetsning

Budhistorik (7 bud)
6673606
2 400
6673577
6669287
6669287
1 600
6669285

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.