Astrid Sylwan färgetsning

854431

ASTRID SYLWAN (född 1970): Komposition, färgetsning, signerad, 18/35, oramat blad, bladstorlek ca 60,5x58 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Astrid Sylwan färgetsning

Budhistorik (8 bud)
6678959
6678956
6675110
6673943
6673261
450

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.