Jan Håfström färgetsning

854430

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Good Night", signerad och daterad Jan Håfström 2019, 18/57, färgetsning, oramat blad, bladmått ca 70x53 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Jan Håfström färgetsning

Budhistorik (27 bud)
6684277
6 800
6684275
6 600
6684270
6 400
6684265
6 200
6684254
6 000

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.