Skålar

854280

SKÅLAR, 2 st, 1900-talets andra hälft, färgat glas, mått ca 21x21x13 cm vardera

Några repor

Glas, Vaser, skålar, fat

Geijersgatan 14, Göteborg

Skålar

Budhistorik (4 bud)

6684212
450
6684215
6684212
6675665

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.