Sängbord

853984

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, gråmålade, tre lådor varderad, bredd 39 cm, djup 31 cm, höjd 71 cm.

Mindre slitage, senare målning.

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Sängbord

Budhistorik (19 bud)
6674089
1 300
6674049
6674049
6672656
6672656
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.