James Coignard blandteknik

853977

JAMES COIGNARD (1925-2008); blandteknik, signerad och numrerad 50/75, komposition, 65x50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

James Coignard blandteknik

Budhistorik (7 bud)
6679137
6679128
6674732
6673173
600
6672610
550

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.