Andreas Wargenbrant skulptur

853934

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, skulptur, gjutjärn, monogramsignerad och daterad 2016, längd 32 cm, höjd 33,5 cm.

Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Andreas Wargenbrant skulptur

Budhistorik (16 bud)
6705203
1 300
6702578
6693394
6702577
6693394
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.