Kannor

853900

KANNOR, 3 st, klarglas med slipad dekor, omkring 1900-talets mitt, höjd 18-19,5 cm.

Mindre bruksslitage.

Glas, Övrigt glas

Geijersgatan 14, Göteborg

Kannor

Budhistorik

2021-01-16 kl 19:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.