Dalahäst 1930/40-tal

853886

DALAHÄST, 1930/40-tal, kurbitsmåleri mot röd botten, höjd 18 cm.

Repor och hårt slitage, lagat huvud.

Diverse, Allmoge

Geijersgatan 14, Göteborg

Dalahäst 1930/40-tal

Budhistorik (4 bud)

6704740
450
6702239
6704735
6702239

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.