Royal Copenhagen "Musselmalet" ljusstakar

853882

ROYAL COPENHAGEN, 1 par, "Musselmalet", helblond, Danmark, numrerade 1138, höjd 10 cm.

Smärre slitage, mindre nagg på insidan av en fot.

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Royal Copenhagen

Budhistorik (8 bud)
6704166
650
6700514
600
6703350
550
6700514
500
6703262
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.