Jan Lundqvist färglitografi

853880

JAN LUNDQVIST (född 1935); färglitografi, signerad och numrerad 215/295 Göteborgsmotiv, bildstorlek 50x70 cm.

Ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Jan Lundqvist färglitografi

Budhistorik (1 bud)

6688083
2021-01-11 19:13:20

2021-01-16 kl 10:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.