Karmstolar 1800-talets andra hälft

853854

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, mahogny, intarsiadekor, stoppade sitsar klädda med mönstrad textil, sitthöjd ca 49 cm.

Sprickor, lagningar, förstärkta, senare klädsel.

Möbler, Stolar

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (2 bud)

6705589
6686880

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.