Pall

853791

PALL, möjligen Otto Schulz för Boet, 1900-talets första hälft, klädd med röd galon, dekor av pärlspik, uppfällbar sits med underliggande förvaring, bredd 58,5 cm, höjd 45,5 cm.

Slitage, repor, skav, locket löst, fläckar.

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Pall

Budhistorik (10 bud)
6699254
1 600
6694163
6694163
1 300
6699252
6694163
900

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.