Okänd konstnär akvarell

853723

OKÄND KONSTNÄR, akvarell, 1800-talets andra hälft, ej signerad, smed, 19 x 13,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Okänd konstnär akvarell

Budhistorik (1 bud)

6693703
2021-01-13 13:10:43

2021-01-16 kl 14:46
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.