Bordslampa

812924

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, stensockel, stomme i gulmetall med reliefdekor av löv, höjd inkl. lampsockel 37 cm

Kantnagg, skärm med skador

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 9

Bordslampa

Budhistorik (1 bud)

6224436
2020-09-11 20:19:40

2020-09-16 kl 10:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.