Chanel Gabrielle hobo bag

811435

CHANEL, "Gabrielle hobo bag", axelremsväska i quiltat svart lammskinn, metallbeslag i patinerad samt guldfärgad metall, dubbla axelremskedjor med inträtt skinnband, invändigt fodrad i vinröd textil, tre fack, varav ett med dragkedja, märkt "CHANEL MADE IN ITALY" samt numrerad, längd 30 cm, höjd 24 cm, bredd 10 cm, certifikat, dustbag, samt originalkartong medföljer.

Mindre bruksslitage.

Vintage Fashion, Selected

Geijersgatan 14, Göteborg

Chanel Gabrielle hobo bag

Budhistorik (19 bud)
6254182
9 400
6254146
8 600
6254143
8 400
6254007
7 600
6253962
7 000

Slutpris SEK:
9 400
901 EUR, 1 058 USD
Utropspris SEK:
28 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.