LENNART ASCHENBRENNER: Komposition

790014

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Komposition, signerad och daterad Aschenbrenner -86, olja på duk, ca 190x300 cm

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
6226286
8 000
6226285
7 600
6226205
6223288
550
6218823
500

Slutpris SEK:
8 000
766 EUR, 900 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.