Japanska träsnitt 2 st

789179

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st träsnitt, Japan, 1800-tal, föreställande figurscener, 12x18, 13x18 cm

Ej examinerade ur ramarna. Slitage, blekta, fläckar

Orientaliskt, Konst, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Japanska träsnitt 2 st

Budhistorik (14 bud)
6231745
6231741
1 900
6231728
1 800
6231726
1 700
6231727
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.