Helena Blomqvist

788944

HELENA BLOMQVIST (f. 1975), "Anna Ternheim", 2008, AP, lambda print, signerad och daterad 2005 a tergo, bildmått ca 47 x 46 cm.

Signed and dated on verso.

Fotografi, Nutida, Konst, Konst

Helena Blomqvist

Budhistorik (5 bud)
6233963
18 000
6227897
15 000
6227369
10 000
6222027
6219481

Slutpris SEK:
18 000
1 834 EUR, 2 218 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.