Anders Petersen, Carnival St. Marco

788894

ANDERS PETERSEN (född 1944): Carnival St. Marco, Venice 1982, signerad, daterad och numrerad på baksidan Anders Petersen 1982/1991, AP, elatinsilverfotografi, 38x25 cm

Fotografi, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (7 bud)
6228969
5 000
6228944
6225060
2 800
6221959
2 600
6221845

Slutpris SEK:
5 000
516 EUR, 616 USD
Utropspris SEK:
11 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.