ALBIN AMELIN: Konstnärens hustru

788878

ALBIN AMELIN (1902-1975): Konstnärens hustru, signerad och daterad Amelin -44, blandteknik på papper, ca 158x98 cm

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (16 bud)
6231766
11 000
6231792
10 500
6231766
10 000
6231770
9 800
6231766
9 400

Slutpris SEK:
11 000
1 121 EUR, 1 355 USD
Utropspris SEK:
14 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.