Mounir Najem: Kvinnor och barn

788551

MOUNIR NAJEM (1933-1990): Kvinnor och barn, signerad M - NAJEM - 71, olja på duk, 100,5x73 cm

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (34 bud)
6229998
11 000
6229991
10 500
6229997
10 000
6229991
9 800
6229995
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 054 EUR, 1 238 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.