Eric Hallström olja

788545

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): Vedhuggaren, signerad Eric Hallström, olja på duk ca 75x77 cm

Fäst på pannå

Tavelvagn 3

Eric Hallström olja

Budhistorik (7 bud)
6229827
9 000
6229822
7 000
6228804
5 800
6226856
2 800
6224406
2 600

Slutpris SEK:
9 000
862 EUR, 1 013 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.