Max Book, By efter by

786686

MAX BOOK (född 1953): By efter by, signerad och daterad a tergo Max M Book 1983, olja på pannå, 122 x 122 cm.

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Max Book, By efter by

Budhistorik (10 bud)
6230906
8 200
6226924
4 200
6224136
3 600
6218609
3 400
6213763
3 200

Slutpris SEK:
8 200
843 EUR, 960 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.