Hans Sørensen Lund, Hamnmotiv i skymning

786033

HANS SØRENSEN LUND (Danmark, 1800-1900-tal): Hamnmotiv i skymning, signerad och daterad Hans Sørensen Lund 1917, olja på duk, 79x99 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

Konst, Äldre måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (3 bud)

6231236
6221188
6211259

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.