Unik vas Gunnel Sahlin Kosta Boda

785257

GUNNEL SAHLIN, vas, Kosta Boda, unik, dekor av fläckar i gult och rött, signerad 7212026 KOSTA BODA UNIQUE och egenhändig signatur Gunnel Sahlin, höjd 28 cm

Smärre kantnagg

Glas, Konstglas, Design, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (8 bud)
6228562
2 800
6228448
2 600
6228381
2 400
6228381
6211997
1 900

Slutpris SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.