Stenbord 17/1800-tal

785253

STENBORD, Skåne 17/1800-tal, skiva av komstasten, underrede i ek och furu med balusterformade ben med fotkryss, sarg med en låda, höjd 80, 162 x 83 cm

Slitage, underrede kompletterat, lagning

Möbler, Matbord, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Stenbord 17/1800-tal

Budhistorik (11 bud)
6231373
32 000
6231357
31 000
6231352
30 000
6231340
26 000
6231336
22 000

Slutpris SEK:
32 000
3 066 EUR, 3 600 USD
Utropspris SEK:
40 000