Anton Genberg, olja på duk

784997

ANTON GENBERG (1862-1939), Fiskeläge på Västkusten, signerad och daterad 1926, olja på duk 49 x 63 cm

Konst, Äldre måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Anton Genberg, olja på duk

Budhistorik (12 bud)
6230755
4 800
6230638
4 600
6230296
4 400
6223920
4 200
6230294

Slutpris SEK:
4 800
495 EUR, 591 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.