Tysk skola 1700-tal

784435

TYSK SKOLA, 1700-tal, Jesus Kristus, olja på duk, 115 x 94 cm

Dubblerad, retuscher

Konst, Äldre måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Tysk skola 1700-tal

Budhistorik (8 bud)
6228931
14 000
6224191
11 500
6220719
11 000
6220485
9 000
6214799
1 700

Slutpris SEK:
14 000
1 341 EUR, 1 575 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.