Ett par ljusstakar av förgylld brons

781078

LJUSSTAKAR, ett par, sannolikt Frankrike, förgylld brons, 1800-tal, godronnerat skaft, dekor av bladliknande bårder, höjd 29 cm

Metall, Belysning

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (16 bud)
6230327
5 800
6230273
4 200
6228883
6228882
3 800
6228881
3 600

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.