SVEN X:ET ERIXSON: Komposition med urn

779423

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Komposition med urna och växter, signerad och daterad Sven Erixson 23, olja på pannå, 37x36 cm

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (2 bud)

6228455
6210426

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.