JÖRGEN MELANTON: Chutki

779352

JÖRGEN MELANTON (född 1949): Chutki, signerad och daterad JM 97 samt a tergo Jörgen Melanton 97, blandteknik på masonit, 123x95 cm

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

JÖRGEN MELANTON: Chutki

Budhistorik (5 bud)
6232475
5 000
6224637
6224055
6224052
6220063

Slutpris SEK:
5 000
514 EUR, 586 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.