TORSTEN ANDERSSON: Konkret komposition

779350

TORSTEN ANDERSSON (1926-2009): "Konkret komposition", signerad TORSTEN Tidigt 1950-tal, olja på pannå, 17x29 cm

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (6 bud)
6229326
9 600
6212194
4 600
6211620
4 400
6211617
4 200
6210080

Slutpris SEK:
9 600
920 EUR, 1 080 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.