Oskar Bergman

773950

OSKAR BERGMAN (1879-1963), Röstånga gästgivaregård enligt påskrift a tergo, signerad och daterad Maj 1944, akvarell 24 x 35 cm

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Oskar Bergman

Budhistorik (8 bud)
6230279
6230163
3 800
6230020
3 200
6229368
2 600
6220664

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.