Golvvas Kina 1900-tal

798768

GOLVVAS, porslin, Kina, 1900-talets början, balusterformad, med genombrutna hänklar, dekor i underglasyrblått, höjd ca 57 cm

Invändigt med grusbox, nagg

Orientaliskt, Porslin

Rum 7

Golvvas Kina 1900-tal

Budhistorik (8 bud)
6117358
1 300
6116593
6117357
6116593
6109927
700

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.