Bord

798598

BORD, 1900-talets slut, benställning med underliggande skiva, sargen med 5 lådor, allt utom toppskivan bemålat grått, höjd ca 98 samt 242x85 cm

Slitage, kompletterad

Möbler, Övriga möbler

Rum 7

Bord

Budhistorik (56 bud)
6121061
13 000
6121047
12 500
6121045
12 000
6121038
11 500
6121035
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 325 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.