Fåtölj

798349

FÅTÖLJ, 1960/70-tal, kromat underrede, stoppad och med klädsel i brunt skinn, sitthöjd ca 42 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 11

Fåtölj

Budhistorik (15 bud)
6120399
3 200
6120390
6120395
6120390
2 800
6120389
2 600

Slutpris SEK:
3 200
326 EUR, 394 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.