Rune Pettersson litografi

797932

RUNE PETTERSSON (1918-1999): Komposition, signerad Rune Pettersson, numrerad 18/80, färglitografi, bildmått ca 37x49 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 3

Rune Pettersson litografi

Budhistorik (3 bud)

6126575
6124023
6117826

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.