Tor Bjurström

797720

TOR BJURSTRÖM (1888-1966): Landskapsmotiv, signerad och numrerad, färglitografi, 98x62 cm

Fack 43

Tor Bjurström

Budhistorik (2 bud)

6123679
6110049

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.