Ulf Greder litografi

797680

ULF GREDER (född 1949), "Bara vi två", färglitografi, signerad Ulf Greder, numrerad 281/360, bladmått ca 39x57 cm

Fack 43

Ulf Greder litografi

Budhistorik (2 bud)

6112092
6102596

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.