MAssimo CAmpigli litografi

797235

MASSIMO CAMPIGLI (1895-1971): Komposition med figurer, signerad samt daterad 59 och nurerad 74/100, ca 18x25 cm

Fack 27

MAssimo CAmpigli litografi

Budhistorik (3 bud)

6124492
6113523
6113521
500

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.